1e Elftal
Oldeboorn 1 - Giethoorn 1
Klaas Hartmans stiftte de bal over de keeper van Giethoorn heen naar de tweede paal waar Johannes Nijdam klaar stond om de bal binnen te schieten. Het duurde niet lang of Giethoorn kon alweer op gelijke hoogte komen. Na een overtreding van Douwe Hein Akkerman in het 16 meter gebied werd er een penalty gegeven aan Giethoorn. Keeper Dennis Faber ging de verkeerde hoek in en het stond weer gelijk. 1-1. Even later kreeg Oldeboorn een vrije trap op een gevaarlijke plek, Douwe Hein Akkerman krulde de bal om de muur heen en onder de keeper door de goal in. 2-1. Giethoorn ging nu wat meer druk zetten op de verdediging van Oldeboorn. Dit resulteerde in een doelpunt voor Giethoorn. Na verkeerd wegwerken kwam de bal met een gelukje bij de aanvaller van Giethoorn. Die bedacht zich geen moment een schoot de bal snoeihard in het doel. 2-2. Vlak voor rust kreeg Oldeboorn nog een vrije trap. De sterke koppers gingen mee naar voren, waaronder ook Wietse Huisman die bal over de keeper heen kopte in de verre hoek.3-2
Vlak na rust kwam Oldeboorn al snel op een 4-2 voorsprong. Het was Klaas Hartmans die met een actie over links Robin Faber bediende, die bal keurig met binnenkant voet in de verre hoek plaatste. Even later was het bijna alweer raak voor Oldeboorn. Het was Arnold Oosterbaan die met een half voorzet half schot de keeper van Giethoorn bijna verraste. Arnold Oosterbaan die er in was gekomen voor Jan Hendrik van der Wal speelde een zeer goede wedstrijd. Giethoorn gaf nu wat meer druk naar voren wat counter mogelijkheden opleverde voor Oldeboorn. Niet veel later was het dan ook raak voor Oldeboorn. Arnold Hobma had een prima steekbal op Klaas hartmans die keeper omspeelde en de bal in het doel schoot. 5-2. Ronnie Poepjes en Henk de Jong, die zijn debuut maakte, kwamen nog in het veld voor Douwe Hein Akkerman en Johannes Nijdam. Giethoorn gaf nog een kleine beetje gas maar dit leverde nog een schot op, maar die werd met een zweefduik uit het doel gehouden door keeper Dennis Faber.
Oldeboorn begint dus goed aan de competitie en staat nu op gedeelde tweede plek samen met Nieuweschoot. Zondag 11 mei staat de wedstrijd Kraggenburg FC- VV Oldeboorn op het programma.
